Mes Rašom

Tavo kūrybos namai

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

I was made of poison and blood

Go down 
AutoriusPranešimas
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis

Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 19

RašytiTemos pavadinimas: I was made of poison and blood   Pen. 03 30, 2012 10:01 pm

Rašau, kas ant seilės pakliuvo. Štai vienas seilinukas :D

Garde žibėjo dvi akys. Jos su neapykanta ir pasišlykštėjimu žvelgė į praeinančius. Jis negalėjo pakęsti tų išsiviepusių veidų, purvinų pirštų ir šlykštaus jų kvapo. Padaras susinervinęs suurzgė. Jis kentė. Tupėjo apgaubtas tamsos. Taip jautėsi saugiau. Jau nuo mažų dienų tamsa buvo jo ištikimiausia draugė. Jis šitaip galėdavo pasislėpti ir apsisaugoti nuo piktų žvilgsnių. Tik tamsa jį išgelbėdavo ir išklausydavo jo neramios širdies balsą. Tik tamsai jis patikėdavo didžiausias paslaptis. Padaras vėl suurzgė. Dabar į jį vėpsojo būrys smirdančių, apsiseilėjusių veidų. Pasigirdo riaumojimas, sumišęs su urzgimu ir į gardo grotas šoko padaras, taip išgąsdindamas ištįsusius veidus. Kai kurie parvirto, kiti pabėgo klykdami. Padaras sugrįžo pas draugę. Ši jį apglėbė ir garde vėl žibėjo tos pačios vienišos akys. Liežuvis nuslydo dryžuota letena. Iš tamsos išlindo nagai. Padaras juos palaižė. Šviesoje jie atrodė įspūdingai – spindėjo ir atrodė nepaprastai ilgi. Padaras neleido per daug puikuotis savo nagams – netrukus juos įtraukė ir atsigulė. Dryžuotas uodegos galiukas šmėkščiojo tai išlįsdamas į šviesą, tai vėl sugrįždamas pas ištikimą draugę. Po truputį mažėjo išsiviepusių veidų. Padaras nujautė, kad greitai išauš jo valanda. Jis paskutinį kartą apžvelgė gardą – apžiūrėjo jo sienas ir grotas. Užgesus paskutinėms šviesoms padaras ėmė veikti. Nagai vėl pasirodė. Šį kartą jie ėmė trintis prie grotų. Pokšt! Padaras patenkintas suurzgė. Pokšt! Nagai paskutinį kartą brukštelėjo per kietas gardo grindis ir pasislėpė. Dryžuota uodega nuslydo grotomis ir palietė suplūktą žemės paviršių. Padaras vėl suurzgė. Letenos juto šaltą žemę. Pasirodę dantys žybtelėjo tamsoje ir apžvelgė vietą. Padaras pauostė orą, pritvinkusį šleikščių veidų ir pirštų smarvės. Suvirpėjo jo uodegos galiukas ir padaras tyliai nubėgo gaubiamas tamsos.

Paskutinį kartą redagavo Raudonasis Liūtas, Tr. 12 12, 2012 11:34 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Tr. 04 11, 2012 6:16 pm

Ji išėjo į tamsą. Dvi akys žibėjo naktyje. Ilgi šešėliai nutįsdavo vis kitoje vietoje. Ji nekliudoma ėjo toliau. Ji juto, kad viskas bet kurią minutę gali sugriūti. Viskas, kas buvo taip ilgai statyta ir puoselėta, viskas, kas buvo brangu, viskas, kas galėjo užstoti nuo bėdų. Ji sustojo. Ant žemės nutiško lašelis. Nakties tamsa prisidengusi paslaptingoji pakėlė akis į dangų. Dar vienas lašelis. Nukritus trečiajam, jie nenustojo lašėti. Atrodė, kad dangus taip pat pravirko. Šešėliai susigūžė ir nublanko. Staiga ėmė stipriai lyti. O paslaptingoji liko stovėti...
Purvas maišėsi su lapais ir spygliais. Ji paslydo ir sukniubo į lipnią košę. Pasigirdo atodūsis. Šiltas oras garu kilo aukštyn. Paslaptingoji sunkiai atsikėlė ir nužingsniavo. Šešėliai prieš ją lenkėsi ir dingdavo, bet tik jai praėjus jie grįždavo ir siurbte siurbdavo kvapą, paliktą nakties tamsoje. Paslaptingoji nuėjo taku, kuris vedė į gervuogių tunelį. Dangus vėl ėmė verkti. Purvinas kailis buvo susivėlęs ir kibo už gervuogių krūmų. Šiaip taip išsivadavusi, ji nuėjo link suminto kauburėlio. Paslaptingoji nutarė pasilikti ir paguosti dangų. Lietaus lašai krito ant jos ir plovė purviną kailį. Glitūs purvo gumulai pamažu atsiskyrė nuo kailio ir su vandeniu plaukė tolyn. Ji nuleidusi galvą tupėjo kauburėlio viduryje ir mintimis vis grįždavo į tas dienas, kai saulė švietė kaitriau nei bet kada, naktis, kai jos tiesiog alsuote alsuodavo meile ir aistra. Lietaus lašai susimaišė su nakties tamsa. Paslaptingoji vis rymojo ir laukė tos akimirkos kai nieko nebeliks...

Paskutinį kartą redagavo Raudonasis Liūtas, Pir. 09 24, 2012 12:26 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ji
Herodotas
Herodotas

Pranešimų skaičius : 77
Prisijungė : 2011-04-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Pir. 05 28, 2012 8:22 pm

Na, tikrai rašyta tai, ant už seilės užėjo.
Šiaip, kai rašai, mintyse susidėliok planą arba bent sugalvok, ką nori pasakyti savo kūriniu. Nes dabar tai tik žodžių kratinys, kurie labai populiarūs internete.
Smagu, kad rašai, bet.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Pir. 05 28, 2012 9:52 pm

Nū, čia šiaip "ale" dienoraštis. Teip lengva jausmus išrekišt. Po to žymei lengviau pasijuntu, todėl ir nesistengiu ką nors gražaus ir rišlaus parašyt.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras

Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Pen. 06 22, 2012 8:07 pm

o man patiko, aišku išskirtinis stilius ir keistų epitetų gausa smarkiai apsunkina skaitymą , bet niekas nesako, kad grožis turi būti lengvas.
Atgal į viršų Go down
Gee
Ezopas
Ezopas

Pranešimų skaičius : 19
Prisijungė : 2010-12-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Sk. 06 24, 2012 3:30 pm

Pirmuose dviejuose patiko mintis, bet sakiniai tokie trumpučiai ir tokie paprastučiai, kad vietomis skaitai ir tiesiog mintyse per staigiai sustoji. Nemoku paaiškint, bet esmė tame jog trumpi sakiniai man nepatinka. (Bet žinoma - neturėtum jų vengti. Tavo stilius yra tavo stilius!)

Lauksiu daugiau; patiko.

Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Pir. 09 24, 2012 12:24 am

№1
Baltos, purios snaigės leidosi už apšerkšnijusio lango. Viena mažytė snaigė grakščiai nusileido ant lango ties mano kačiukės galva. Katytė miauktelėjusi uždėjo letenėlę toje vietoje, kur buvo mažoji snaigė.
- Vėtra! - pašaukiau margąją katytę. Vėtra atsisuko ir vėl miauktelėjo, tada nusigręžė ir įsmeigė žalias akutes į snaiges. Aš sukikenau ir atsistojusi priėjau prie lango. Kačiukė prisimerkusi nužvelgė mane. Jos akytės blyksėjo prieblandoje. Aš taip pat prisimerkiau ir vėl sukikenau. Mažoji Vėtra puolė mane, kai atsiguliau ant palangės. Kačiukė sumurkė ir įsitaisė ant mano pilvo. Jutau, kaip virpa mano pilvukas nuo Vėtros murkimo. Šyptelėjau jai ir atsidususi įsistebeilijau į tą romų snaigių sūkuriavimą. Kelios snaigytės dailiai nutūpė ant lango ir užėmė pirmosios vietą. Man patiko žiema. Mane visada traukė šaltis. Net vilkėjau šaltų spalvų drabužius. Tai buvo mano spalvos. Tai buvo tikroji aš. Per žiemą visi tapdavo mieguistais slankiojančiais šešėliais, bet ne aš. Tas sąstingis man reiškė amžinybę. Amžinybė - tai sąstingis.
Nejutau katytės šilumos, tik vibraciją. Prisimerkusi papūčiau šiltą kvapą į langą ir kaip mokėdama gražiau išvingiavau: "amžinybė".

№2
Švelnus vėjelis šiaušė medžių karūnas. Švietė pilnatis, žybsėjo žvaigždės. Buvo giedra, nuostabi naktis. Sušnarėjo nedidelis krūmelis. Pasirodė dvi mėlynos kaip mėnesiena akys. Jas lydėjo ilgi nagai ir aštrios iltys. Katė stryktelėjo iš krūmelio ir prispaudė letenomis pasiklydusią peliūkštę. Melsvos spalvos kailis suraibuliavo mėnesienoje katei pasilenkus. Pelytė sucypė pamačiusi tokius didelius nasrus. Tas cyptelėjimas buvo paskutinis peliukės išleistas garsas. Plėšrūnė sučepsėjo ir apsilaižė.
- Skanumėlis... - sumurkė katė ir pažvelgė į mėnulį. Jos akys susiaurėjo, nuo snukučio dingo pasitenkinimas. - Aš atkeršysiu... Prižadu.
Trakštelėjo sudžiūvusi šakelė ir nutraukė paslaptingą tylą. Katė sukluso ir įsitempė. Kailis pasišiaušė, pasirodė pragaištingieji nagai. Tankmėje kažkas sukniaukė, sutraškėjo ir iš miško išriedėjo mažulytis kačiukas.
- Kaip tu mane išgąsdinai! - sukniaukė katė ir piktai nužvelgė kačiuką. - Gi sakiau likti urve!
- Mama, nepyk... Aš... - virpančiu balsu ėmė teisintis kačiukas. Motina sugriežusi dantimis trenkė kačiukui. Nelaimingasis nusirito į krūmą, kuriame neseniai slėpėsi katė.
- Grįžk atgal! Ir greičiau! - ėmė rėkti melsvoji plėšrūnė. Kačiukas susigūžęs nubėgo atgal į tankmę. - Tas neklaužada...
Netikėtai mėnulį užstojo nakties sargas. Paukštis suklykęs praskrido virš katės, kuri susigūžusi nėrė į šešėlių prieglobstį. Jei pavyks, kelias aušras neteks badauti, pamanė katė. Paukštis vėl suklykė ir praskrido, tik šį kartą žemiau. Mėlynos akys sužybsėjo mėnuliui į jas pažvelgus. Plėšrūnė pritūpė ir pasiruošė šuoliui. Nakties sargui trečiąsyk suklykus katė atsispyrė nuo žemės stipriomis kojomis ir čiupo paukštį. Sargas dar kartą suklykė ir krito žemyn kartu su melsvąja kate.
Didelis katinas tupėjo mėnesienoje. Jo akys buvo įsmeigtos į šaltą mėnulį. Netoliese suklykus paukščiui, katino kailis pasišiaušė. Jis nekentė paukščių nuo tada, kai jo motina mirė po vieno nakties sargo nagais. Juodi paukščio sparnai uždengė mėnulį. Paukštis gailiai suklykė ir nuskrido radęs vieną katino ašarą.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Antr. 10 02, 2012 7:25 pm

№3
Sustingau atsukusi jam veidą. Jo vėsūs pirštai kedeno mano plaukus. Vėjas paleido mano garbanas ir nulėkė su paukščiais palikdamas malonią vėsą. Artėjo audra. Jutau tai kiekviena savo kūno dalelyte. Todėl ir oras buvo toks šiltas, bet kartu ir vėsus. O vėjas… Jis vertė sustoti, atsukti jam veidą ir susimąstyti. Nors aš tada nemąsčiau. Tiesiog leidau jam žaisti mano ilguose plaukuose. Tai buvo palaima. Deja, ji nepakartojama. Žinojau, niekada nesijausiu taip gerai dar kartą. Jausiuosi geriau.
- Adrija?! Adrija! Kur agurkai? – sušuko Lokas*.
Nenorėjau eiti pas jį. Nenorėjau jam atsakyti. Nieko nenorėjau, ypač praverti burnos.
- Adrija?! – vėl pasigirdo Loko balsas. Giliai atsidususi pradėjau eiti link balso. Ėjau sunkiai ir jis tą pastebėjo. – Kur buvai? Ar kas atsitiko?
Sustojau ties nerimstančio vaikino kojomis ir pakėliau galvą. Jos žalios akys ieškojo manosiose mėlynose it ledas spalvos akyse atsakymų. Priglaudžiau gležną delną prie Loko skruosto, kad bent kažkiek jį apraminčiau. Rodos, ji nurimo.
- Agurkai? – sušnabždėjau ir staigiai nuleidau galvą, kad nuslėpčiau riedančią ašarą. – Jie...
Lokas nusekė paskui mane į nuošalią trobelę, saugančią mus per pirmąją mūsų vasarą. Lokas dar daug ko nežinojo, nors aš greitai susidorojau su šia problema. Žinojau viską ir nekaltinau Loko. Jis vyras – bet... Nenorėjau, negalėjau jo dėl to kaltinti ar smerkti. Mano žaliaakiui čia buvo viskas nauja ir jis turėjo apsiprasti, o tai užtruko ilgiau nei aš maniau.
- Prašom! – tariau ištraukusi agurkų stiklainį.
- Ačiū. Tu nuostabi! – pasakė Lokas ir nuėjo į virtuvę.
Atsidusau ir išėjau į verandą. Žadėjau vėl pabūti vėjo gniaužtuose, bet jau lijo. Ištiesiau ranką. Lietus buvo šiltas. Atsisukusi į duris sukikenau ir išėjau. Lengva suknelė prilipo prie kūno, plaukai prigludo prie nugaros. Bėgau. Lėkiau per laukus ir kikenau. Juokas atsimušė į kalnus, it nerimstantis žvėris lipo grublėtomis uolienomis, ir išsilaisvinęs dingo lietaus debesyse. O aš bėgau ir bėgau... Basos kojos ėmė degti ir aš pakilau. Nusigandęs kalnų liūtas pasislėpė urve, o aš ėjau vaivorykšte. Girdėjau jos šniokštimą ir tai vertė mane juoktis. Kikenimas virto kažkuo stipresniu. Juokas? Ne. Gal nežemiška Adrijos giesmė?
Lokas išbėgo į lauką. Sustingęs žiūrėjo į ją. Žiūrėjo į liepsnose paskendusį angelą.
Atgal į viršų Go down
Svajone....
Ezopas
Ezopas

Pranešimų skaičius : 1
Prisijungė : 2012-10-05
Amžius : 20
Tikras vardas : Nuozmusis misko uoga...

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Pen. 10 05, 2012 9:54 pm

iSTIKRUJU MAN ASMENISKAI SIE trys kuriniai nerealus....Man jie labai patiko....Tokie kuriniai man ir patinka :trumpi,tokie fantastinio stiliau labai idomu....<3
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Pir. 10 08, 2012 11:05 pm

Vaid, čia tu? 'DDD
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   Pir. 10 29, 2012 10:11 pm

Taip, čia tu. Supratau iš "Nuožmusis miško uoga".
O čia mano sapnas. Pasakau, per patį įdomumą mane pažadino, tai daugiau negu pusė yra fantazija [mane pažadino, kai jis parsivedė mane namo. Ir truputį pakeičiau, nes jei nebūtų pakeista mano sapno pabaiga, tai su jo mama žiūrėtume mano foto. Pakeičiau ir vardą]. Ilgokas sapnas, ką? 'DD

*Čia galbūt kažkada seniai seniai buvo kūrinukas, kurį pašalino garbingasis Raudonasis Liūtas*

Paskutinį kartą redagavo Raudonasis Liūtas, Sk. 11 25, 2012 10:34 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: I was made of poison and blood   

Atgal į viršų Go down

I was made of poison and blood
Atgal į viršų 
Puslapis 11